Regie:
Miloslav LutherDrehbuch:
Antonín MášaKamera:
Vlado HollošBesetzung:
Marek Majeský, Matej Landl, Rasťo Rogel, Gejza Benkő, Zuzana Fialová, Boris Zachar, Zuzana Vačková, Silvia Vargová, Soňa Norisová, Mária Landlová, Dagmar Bruckmayerová, Milada Rajzíková (mehr)Besetzung
Marek Majeský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Fernsehfilm)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Matej Landl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Rasťo Rogel
Beste Filme:
Jahňa chudobného (1992) (Fernsehfilm)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (Fernsehfilm)
Diabol vo Francúzsku (1991) (Fernsehfilm)
Gejza Benkő
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Baščovanský a zať (1994) (Fernsehfilm)
Krajinka (2000)
Zuzana Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Frühling im Herbst (2001)
Pokłosie (2012)
Pravidla lži (2006)
Boris Zachar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zurvalec (1993) (Fernsehfilm)
Za mestskými múrmi: Čierna pani (2002) (Fernsehfilm)
Spoveď (1994) (Fernsehfilm)
Zuzana Vačková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Tri poviedky s Karolom Machatom (1993) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Silvia Vargová
Beste Filme:
Útrapy z rozumu (1990) (Fernsehfilm)
Spoveď (1994) (Fernsehfilm)
Soňa Norisová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tata (2000) (Theateraufzeichnung)
Hra o láske (2011) (Theateraufzeichnung)
Ako som vstúpil do seba (1999) (Theateraufzeichnung)
Mária Landlová
Beste Filme:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Študent (1990) (Fernsehfilm)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Dagmar Bruckmayerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Útrapy z rozumu (1990) (Fernsehfilm)
Čajová šálka lásky (2000) (Fernsehfilm)
Jablonka (1989) (Fernsehfilm)
Milada Rajzíková
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Stávka s čertom (1987) (Fernsehfilm)
Štúrovci (1991) (Serie)
Michal Rovňák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (Fernsehfilm)
Andrej Bičan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krysař (2000) (Theateraufzeichnung)
Heloisa (1994) (Fernsehfilm)
Veľmi starí obaja (1995) (Fernsehfilm)
Ľudovít Moravčík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Chodník cez Dunaj (1989)
Krajinka (2000)
Anton Šulík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Diana Mórová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Martha und ich (1990)
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Pavol Višňovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Húkanie sovy (1988) (Fernsehfilm)
Rozruch na onkológii (1991) (Fernsehfilm)
Peter Šimun
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Invalid (2023)
Jozef Kroner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Rysavá jalovica (1970) (Fernsehfilm)