Mitwirkende
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Yvetta Simonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Jiří Suchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (Konzert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das höhere Prinzip (1960)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Pavel Landovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Das Tal der Bienen (1967)
Adelheid (1969)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Stella Zázvorková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Boris Rösner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Josef Masopust
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Fotbal (1965)
Antonín Panenka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Věra Chytilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Vyhnání z ráje (2001)
Jiří Krejčík
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das Wildschwein ist los (1983)
Die maskierte Geliebte (1940)
Jan Pixa st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Hlavní výhra (1958)
Heute in einem Haus (1980) (Serie)
Olga Čuříková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamarád do deště (1988)
Bloudění (1965)
Roky prelomu (1989) (Serie)
Ladislav Chudík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Martin Huba
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Jitka Němcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hodina pravdy (2000) (Fernsehfilm)
Ruth to vidí jinak (2004) (Fernsehfilm)
Otakar Vávra
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Velká filmová loupež (1986)
Ladislav Lakomý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)