Cukrárna
Regie:
Dušan KleinDrehbuch:
Jan MíkaKamera:
Josef ŠpeldaMusik:
Ondřej Gregor BrzobohatýBesetzung:
Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Veronika Žilková, Jan Hrušínský, Petra Tenorová, Jan Dolanský, Veronika Divišová, Gerron Stewart, Matyáš Valenta, Jan Přeučil, Simona Stašová (mehr)Besetzung
Naďa Konvalinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jan Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Petra Tenorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Veronika Divišová
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Gerron Stewart
Beste Serien:
Cukrárna (2010) (Serie)
Matyáš Valenta
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Vladislav Beneš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Allein gegen die Mafia (1984) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Andrea Elsnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Malvína Pachlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Miroslav Táborský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Radim Kalvoda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)