Regie:
Miloš BobekDrehbuch:
Jiří ChalupaKamera:
Milan DostálMusik:
Jiří VáclavBesetzung:
Monika Foris Kvasničková, Martin Krb, Jana Preissová, Miroslav Masopust, Taťjana Medvecká, Boris Rösner, Věra Tichánková, Naďa Urbánková, Mirko Musil, Slávka Hamouzová, Eva Svobodová (mehr)Besetzung
Monika Foris Kvasničková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Krajina s nábytkem (1986)
Martin Krb
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Das Schäfchenzählen (1981) (Fernsehfilm)
Der Reisekamerad (1990) (Fernsehfilm)
Jana Preissová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
Miroslav Masopust
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Der Phantastische Planet (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (Fernsehfilm)
Taťjana Medvecká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (Theateraufzeichnung)
Boris Rösner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Věra Tichánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Naďa Urbánková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Lerchen am Faden (1969)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Mirko Musil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Slávka Hamouzová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Eva Svobodová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Die Herren Jungen (1975)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Lenka Filipová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Magda Doležalová
Beste Filme:
Brontosaurus (1979)
Jaroslava Stránská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Utopím si ho sám (1989) (Fernsehfilm)
Všechny krásy života (1990) (Fernsehfilm)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (Fernsehfilm)