Regie:
Ivo PaukertKamera:
Jindřich NovotnýMusik:
Václav ZahradníkBesetzung:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (mehr)Folgen(47)
-
A zase ta škola (E01)
-
Den horníků (E02)
-
Rekonstrukce (E03)
-
Nečekané komplikace (E04)
-
Zlepšovák (E05)
-
Vyznamenání (E06)
-
Anonym (E07)
-
Brigáda (E08)
-
Mistři (E09)
-
Namlouvání (E10)
-
Rodičovské sdružení (E11)
-
Školní besídka (E12)
-
Návštěvníci (E13)
-
Oslava (E14)
-
Vyděrač (E15)
-
Přihláška na studia (E16)
-
Němá tvář (E17)
-
Výhra v loterii (E18)
-
Přeřazení (E19)
-
Lucii je dvacet let (E20)
-
Ministerská posila (E21)
-
Chystáme se na ples (E22)
-
Meze (E23)
-
Činže (E24)
-
Svetr z Itálie (E25)
-
Diář (E26)
-
Zimní rekreace (E27)
-
Slavíme MDŽ (E28)
-
Správná motivace (E29)
-
Aprílový žertík (E30)
Besetzung
Václav Bouška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Pavel Dumbrovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Nina Divíšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bohdan Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Čtyřlístek (2024) (Serie)
Růžena Merunková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Třešňová babička (1977) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
František Kreuzmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jiří Hálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Václav Sloup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jitka Asterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Tina Adams
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Černí baroni (2004) (Serie)
Josef Patočka
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Stanislava Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Fantom operety (1970) (Serie)
Vladimír Hlavatý
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Dalimil Klapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Jan Skopeček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Igor Smržík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Jaromír Meduna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Emil Konečný
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Kateřina Frýbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
My z konce světa (1975) (Serie)
Das Kollier (1992) (Serie)