Regie:
Ivo PaukertKamera:
Jindřich NovotnýMusik:
Václav ZahradníkBesetzung:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (mehr)Folgen(47)
-
A zase ta škola (E01)
-
Den horníků (E02)
-
Rekonstrukce (E03)
-
Nečekané komplikace (E04)
-
Zlepšovák (E05)
-
Vyznamenání (E06)
-
Anonym (E07)
-
Brigáda (E08)
-
Mistři (E09)
-
Namlouvání (E10)
-
Rodičovské sdružení (E11)
-
Školní besídka (E12)
-
Návštěvníci (E13)
-
Oslava (E14)
-
Vyděrač (E15)
-
Přihláška na studia (E16)
-
Němá tvář (E17)
-
Výhra v loterii (E18)
-
Přeřazení (E19)
-
Lucii je dvacet let (E20)
-
Ministerská posila (E21)
-
Chystáme se na ples (E22)
-
Meze (E23)
-
Činže (E24)
-
Svetr z Itálie (E25)
-
Diář (E26)
-
Zimní rekreace (E27)
-
Slavíme MDŽ (E28)
-
Správná motivace (E29)
-
Aprílový žertík (E30)
Besetzung
Jiří Plachý ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Karel Augusta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Gustav Bubník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Leoš Kaltofen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Kateřina Besserová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jiří Šašek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Německé pohádky (1973) (Serie)
Robot Emil (1960) (Serie)
Zdeněk Dítě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Věra Uzelacová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Karel Pospíšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Agentura Puzzle (2004) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Eduard Pavlíček
Österreich
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Břetislav Slováček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Jiří Koutný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Gottwald (1986) (Serie)
Milan Pěkný
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zlá krev (1986) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Dlouhá bílá stopa (1982) (Serie)
Miroslav Dubský
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Stanislav Bruder
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Jana Drbohlavová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
O vepříku a kůzleti (1970) (Serie)
Vladimír Salač
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)