Regie:
Rudolf ChudobaDrehbuch:
Bolek PolívkaMusik:
Petr HapkaMitwirkende:
Bolek Polívka, Jiří Bartoška, Richard Tesařík, Jiří Stivín, Jiřina Bohdalová, Karel Šíp, Lenka Filipová, Pavel Zedníček, Tereza Kostková, Milan Lasica, Jana Švandová, Lucie Bílá (mehr)Mitwirkende
Bolek Polívka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Richard Tesařík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Jiří Stivín
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Tal der Bienen (1967)
Der nächtliche Gast (1961)
Škola hříšníků (1965)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Karel Šíp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Homolkas auf Urlaub (1972)
Lenka Filipová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Ženy v běhu (2019)
Milan Lasica
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (Theateraufzeichnung)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ich springe über Pfützen (1970)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Vracenky (1990)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Alena Šeredová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Christmas in Love (2004)
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Ivo Jahelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Bastardi 2 (2011)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Josef Dvořák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)