Regie:
Vladimír DrhaDrehbuch:
Vladimíra SmočkováKamera:
Václav MyslivecMusik:
Jiří BulisBesetzung:
Miroslav Donutil, Lenka Termerová, Ada Goll, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Eva Vidlařová, Stanislav Fišer, Drahomíra Hofmanová, Libuše Kafková (mehr)Besetzung
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der Scherz (1968)
Zátopek (2021)
Ada Goll
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Jiří Pecha
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Koncert V... (1990) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Eva Vidlařová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamitäten (1980)
Stanislav Fišer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Libuše Kafková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Restaurace (1983) (Fernsehfilm)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Alena Kreuzmannová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Ladislav Lakomý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Marek
Beste Filme:
Šťastný domov (1983) (Fernsehfilm)
Osudové peníze (2010) (Fernsehfilm)
Golem (2008) (Theateraufzeichnung)
Vlasta Mecnarowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Geraubtes Leben (1991)
Warum? (1987)
Oči plné snehu (1983) (Fernsehfilm)
Dáša Neblechová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gobseck (1985) (Fernsehfilm)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Der fesche Hubert (1984)
Jindřich Světnica
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jaroslav Sypal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Jan Šmíd
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Vražda v hotelu Excelsior (1971)
Probuzení (1959)
Hana Zaoralová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (Fernsehfilm)
Zjasnělá noc (1985) (Fernsehfilm)