Regie:
Jiří SvobodaKamera:
Ivo PopekMusik:
Tatiana MikováBesetzung:
Jan Dolanský, Lívia Bielovič, Dušan Lenci, Jiří Pecha, Petr Halberstadt, Matěj Hádek, Emil Horváth ml., Ivana Valešová, Milan Kňažko, Pavel Nečas, Karel Zima, Marek Ronec, Daniel Margolius (mehr)Besetzung
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Lívia Bielovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Živé terče (2019) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Dušan Lenci
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Jiří Pecha
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Koncert V... (1990) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Petr Halberstadt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Matěj Hádek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (Theateraufzeichnung)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Emil Horváth ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Auf dem Kometen (1970)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Ivana Valešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Milan Kňažko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Picasso (2008) (Theateraufzeichnung)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Čaj u královny (2008) (Theateraufzeichnung)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
...und es kommt noch schlimmer (2007)
Marek Ronec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Daniel Margolius
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Poslední motýl (1990)
Bumerang (1996)
Dušan Škubal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pouta (2009)
Sametoví vrazi (2005)
Co Hedvika neřekla (1995) (Fernsehfilm)
Michal Bumbálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Jiří Hajdyla
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
...und es kommt noch schlimmer (2007)
Marek Pospíchal
Sowjetunion
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Ivan Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
The Illusionist (2006)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (Fernsehfilm)
Sametoví vrazi (2005)
Tomáš Krejčí
Beste Filme:
Evžen Oněgin (2009) (Theateraufzeichnung)
Les mrtvých (2009) (Fernsehfilm)
Barbara Chybová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tajemství staré bambitky 2 (2022)
Les mrtvých (2009) (Fernsehfilm)