Inhalte(1)
A crazy comedy about three boheme friends whose fascination with adventures verging on breaking the law, sexual freedom, loose entertainment and no fears of the consequences bring them to the idea of stealing an Andy Warhol painting from an exhibition in Bratislava. (Verleiher-Text)
Besetzung
Juraj Johanides
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Frühling im Herbst (2001)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (Fernsehfilm)
Čerešňový chlapec (2011) (Fernsehfilm)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Ady Hajdu
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Silvia Šuvadová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kolya (1996)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Fernsehfilm)
Matej Landl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Peter Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Richard Stanke
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ve stínu (2012)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Ľubomír Paulovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Peter Šimun
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Invalid (2023)
Juraj Šimko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anděl Páně 2 (2016)
Nedodržaný sľub (2009)
Anjel milosrdenstva (1993)
Karol Spišák
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Kým sa skončí táto noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (Fernsehfilm)
Ľubomír Vajdička
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Panna zázračnica (1966)
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Marta Bieliková-Černická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Vlčie diery (1948)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Antónia Miklíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Konto (1991) (Fernsehfilm)
Ticho po búrke (2000) (Fernsehfilm)
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Tony Ducháček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Starci na Chmelnici (2019) (Konzert)
O rodičích a dětech (2007)
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Jozef Bódi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Sonja Korenčiová-Poloniová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jennie Gerhardtová (1979) (Fernsehfilm)
Americká tragédia (1976) (Fernsehfilm)