Regie:
Rudolf AdlerDrehbuch:
Rudolf AdlerKamera:
Jan MalířMusik:
Jiří VáclavBesetzung:
Ondřej Havelka, Jana Janěková, Oldřich Navrátil, František Řehák, Jan Skopeček, Stanislav Tříska, Jiří Pecha, Mojmír Maděrič, Ferdinand Krůta, Karel Hegner, Pavla Severinová, Vlastimil Peška (mehr)Besetzung
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jana Janěková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (Fernsehfilm)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
František Řehák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Das Wildschwein ist los (1983)
Jan Skopeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Stanislav Tříska
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Jankove hračky (1984) (Fernsehfilm)
Geraubtes Leben (1991)
Jiří Pecha
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Koncert V... (1990) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Ferdinand Krůta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Lerchen am Faden (1969)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Karel Hegner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Pravda visí na vlásku (1991) (Fernsehfilm)
Pavla Severinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Der fesche Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Vlastimil Peška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ta naše písnička česká II (1990)
Opera ve vinici (1981)
Karel Vochoč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Helena Trýbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Ivan Dědeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Přemysl Matoušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Josef Jurásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vladimír Brázda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Straussovský dekameron (1972) (Fernsehfilm)