Regie:
Wojciech AdamczykDrehbuch:
Robert BrutterKamera:
Włodzimierz GłodekBesetzung:
Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipinska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Piotr Pregowski, Agnieszka Pawelkiewicz, Violetta Arlak, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski (mehr)Folgen(13)
-
Radio Mamrot (S08E01)
-
Wykapany ojciec (S08E02)
-
Wybacz mnie (S08E03)
-
Czysta karta (S08E04)
-
Obywatelskie obowiązki (S08E05)
-
Nowatorska terapia (S08E06)
-
Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (S08E07)
-
Los pogorzelca (S08E08)
-
W blasku fleszy (S08E09)
-
Grecy i Bułgarzy (S08E10)
-
Jedźmy, nikt nie woła (S08E11)
-
Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (S08E12)
-
Wielkie otwarcie (S08E13)
Besetzung
Ilona Ostrowska
Polen
Beste Serien:
Ślepnąc od świateł (2018) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Warszawianka (2023) (Serie)
Cezary Żak
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Kontrola (2018) (Serie)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (Serie)
Paweł Królikowski
Polen
Beste Serien:
Belfer (2016) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Marta Lipinska
Sowjetunion
Beste Serien:
M jak miłość (2000) (Serie)
Franciszek Pieczka
Polen
Beste Serien:
Czterej pancerni i pies (1966) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Artur Barciś
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Dekalog (1989) (Serie)
Forst (2024) (Serie)
Piotr Pregowski
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Klan (1997) (Serie)
Violetta Arlak
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Bogdan Kalus
Polen
Beste Serien:
Im Sumpf (2018) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Sylwester Maciejewski
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
Dekalog (1989) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Artur Janusiak
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
1670 (2023) (Serie)
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Mateusz Rusin
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Belle Époque (2017) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Elżbieta Romanowska
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Magdalena Kuta
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Lekarze (2012) (Serie)
Piotr Ligienza
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Wiktor Zborowski
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
1983 (2018) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Bartlomiej Kasprzykowski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Wojciech Wysocki
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Klan (1997) (Serie)
Dorota Chotecka
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Anna Karenina (2000) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)