Regie:
Zdenek SirovýDrehbuch:
Zdenek SirovýMusik:
Jan F. FischerBesetzung:
Ladislav Pešek, Josef Beyvl, Oldřich Musil, Lída Roubíková, Jaroslav Moučka, Josef Kemr, Stanislav Neumann, Jan Libíček, Jiří Bruder, Jaroslav Vidlář, František Filipovský, Otto Šimánek (mehr)Besetzung
Ladislav Pešek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Josef Beyvl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Der Teppichsammler und der Heiratsschwindler (1964)
Oldřich Musil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Lída Roubíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Wut und Trauer (1969)
Jaroslav Moučka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Krabat (1977)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Josef Kemr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Stanislav Neumann
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Die stolze Prinzessin (1952)
Jan Libíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Baron Münchhausen (1961)
Jiří Bruder
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Jaroslav Vidlář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Prinz Bajaja (1971)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Drahomíra Fialková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nejistá sezóna (1987)
Im Westen nichts Neues (1979) (Fernsehfilm)
Morgiana (1972)
Ladislav Boháč
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Die weiße Krankheit (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Martin Růžek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Alle guten Landsleute (1968) - Erzähler
Luba Skořepová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslava Tvrzníková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Neviditelný (1965) (Fernsehfilm)
Dívka s mušlí (1980)
Pinocchiova dobrodružství (1967) (Fernsehfilm)
Eduard Dubský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Attentat (1964)
Das Gewissen (1948)
Vladimír Krška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Kazda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Teufelsfalle (1961)
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Hoffnung (1963)