Regie:
František FilipDrehbuch:
Jan JílekKamera:
Věra ŠtinglováMusik:
Petr MalásekBesetzung:
Radek Valenta, Andrea Elsnerová, Helena Štáchová, Petr Nárožný, Lubomír Lipský st., Svatopluk Skopal, Dagmar Havlová, Václav Postránecký, Roman Skamene, David Schneider, Vlastimil Zavřel (mehr)Besetzung
Radek Valenta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Die Mühlenprinzessin (1994)
Psí kus (2005) (Fernsehfilm)
Andrea Elsnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Helena Štáchová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
To nejlepší z večerníčků (2004) (Videokompilation)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (Theateraufzeichnung)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (Theateraufzeichnung)
Petr Nárožný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (Musikvideo)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Lubomír Lipský st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Svatopluk Skopal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Václav Postránecký
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Mňága - Happy End (1996)
David Schneider
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Blutspuren (1969)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Pavel Vondra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kulihrášek a zakletá princezna (1995) (Fernsehfilm)
Jan Jílek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Schatz des Byzantiners (1966)
Verbrechen in der Mädchenschule (1965)
Maratón (1968)
Filip Menzel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jiří Bruder
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Viola Zinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleká cesta (1948)
Vladimír Gut
Beste Filme:
Der neunte Tag (2004)
Nepodepsaný knoflík (2003) (Fernsehfilm)
Kulihrášek a zakletá princezna (1995) (Fernsehfilm)