Besetzung
Alena Jakobová
Beste Filme:
Brothers Grimm (2005)
Oldřich Hajlich
Tschechoslowakei
Beste Filme:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (Fernsehfilm)
Václav (2007)
Oktopus (2023) (Serie)
Zdena Studenková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Schneemänner mit Herz (1982)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Kateřina Pindejová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Frühling im Herbst (2001)
České století (2013) (Serie)
Známí neznámí (2021)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Figarova svatba (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petrolejové lampy (2006) (Theateraufzeichnung)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Lucia Hurajová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Krev zmizelého (2005)
Miroslav Táborský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Viktor Skála
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Znamení kříže (2006) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Hauser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Josef Jurásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Karel Mišurec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (Fernsehfilm)
Marta Dřímal Ondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Freonový duch (1990)
Romeo a Julie (2016) (Theateraufzeichnung)
Barbara Chybová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tajemství staré bambitky 2 (2022)
Les mrtvých (2009) (Fernsehfilm)