Regie:
František FilipKamera:
Eduard LandischMusik:
Luboš FišerBesetzung:
Vlasta Matulová, Martin Růžek, Petr Štěpánek, Zuzana Šavrdová, Sylvia Turbová, Radovan Lukavský, Libuše Havelková, Bohuš Záhorský, Miloš Nedbal, Josef Čáp, Milan Stehlík, Bohuslav Čáp (mehr)Besetzung
Vlasta Matulová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Martin Růžek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Alle guten Landsleute (1968) - Erzähler
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Zuzana Šavrdová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Nezralé maliny (1980) (Fernsehfilm)
Sylvia Turbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Bratránek z Batávie (1976) (Fernsehfilm)
Radovan Lukavský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Libuše Havelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Strohwitwer (1964) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Bohuš Záhorský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Limonaden-Joe (1964)
Miloš Nedbal
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Josef Čáp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Orfeus v podsvětí (1980) (Fernsehfilm)
Milan Stehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Bohuslav Čáp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Die stolze Prinzessin (1952)
Ich springe über Pfützen (1970)
Soběslav Sejk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Emil Konečný
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Jaroslav Kašpar
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Žalář nejtemnější (1969) (Fernsehfilm)
Dita Saxová (1967)