Regie:
Josef PinkavaDrehbuch:
Jiří BlažekKamera:
Jiří KolínMusik:
Karel MarešBesetzung:
Jan Kuchař, Jiří Štěpnička, Michal Drobný, Aleš Košnar, Štěpánka Řeháková, Helena Říhová, Hana Škopková, Ivana Herglotzová, Vlasta Peterková (mehr)Besetzung
Jan Kuchař
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das neunte Herz (1978)
Kočky neberem (1966)
Střepy pro Evu (1978)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Michal Drobný
Beste Filme:
Kočky neberem (1966)
Aleš Košnar
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Weil wir sie lieben (1957)
Knüppel aus dem Sack (1955)
Alibi (1959)
Štěpánka Řeháková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Niemand wird lachen (1965)
Helena Říhová
Beste Filme:
Neobyčejná třída (1964)
Kočky neberem (1966)
Fénix (1981)
Hana Škopková
Beste Filme:
Kočky neberem (1966)
Ivana Herglotzová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Svatba jako řemen (1967)
Alibi auf dem Wasser (1965)
Ezop (1969)
Vlasta Peterková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kukačka v temném lese (1984)
Viktor Vrabec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední motýl (1990)
Dvě z Paříže (1988) (Fernsehfilm)
Lyžař v parném létě (1984) (Fernsehfilm)
Zlata Jeřábková
Beste Filme:
Wie wäre es mit Spinat? (1977)
Střílej oběma rukama (1976) (Fernsehfilm)
Dnes neordinuji (1948)
Helena Kotoučová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Die stolze Prinzessin (1952)
Eva Matalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jankove hračky (1984) (Fernsehfilm)
Jenůfa (1976) (Fernsehfilm)
Václav Babka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Alle guten Landsleute (1968)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Josef Haukvic st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (Fernsehfilm)
Alois Müller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bláznova kronika (1964)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Košilka (1974) (Fernsehfilm)
Arnošt Kotouč
Beste Filme:
Prázdniny s Minkou (1962)
Tak blízko u nebe (1963)
Kočky neberem (1966)
Otakar Skalski
Beste Filme:
Pět z milionu (1959)
Kočky neberem (1966)
Jaroslav Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pánská jízda (1983) (Fernsehfilm)
Dáma na kolejích (1966)
Muž přes palubu (1980)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)