Regie:
Anna ProcházkováKamera:
Miloš HorákMusik:
Jiří BažantBesetzung:
Antonín Molčík, Oldřich Vízner, Jan Přeučil, Dana Syslová, Milena Steinmasslová, Zuzana Schulzová, Pavel Rímský, Ivana Vondrovicová, Jiří Schwarz, Jiří Havel, Robert Vrchota, Otto Šimánek (mehr)Besetzung
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Kráva (1993)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Kurzgeschnitten (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Milena Steinmasslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Zuzana Schulzová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zastretý farebný svet (1979) (Fernsehfilm)
Smrt mouchy (1976)
Území strachu (1986) (Fernsehfilm)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Ivana Vondrovicová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Domácí víno (1963) (Fernsehfilm)
Josefina (1973) (Fernsehfilm)
Jiří Schwarz
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Dva na houpačce (1988) (Fernsehfilm)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Robert Vrchota
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Karel Koloušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Utopím si ho sám (1989) (Fernsehfilm)
Veselé windsorské paničky (1974) (Theateraufzeichnung)
Eva Jiroušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Kráva (1993)
Hoffnung (1963)
Jaroslav Cmíral
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Bellevue (1969) (Fernsehfilm)
Konec velké epochy (1965) (Fernsehfilm)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jaroslava Pokorná
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bořík Procházka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Das Wildschwein ist los (1983)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Naděžda Prchalová-Vicenová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Ema Skálová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
O věcech nadpřirozených (1958)
Weil wir sie lieben (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (Fernsehfilm)