Besetzung
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Soňa Valentová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Mária Kráľovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Peter Debnár
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Der Garten (1995)
Oldo Hlaváček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Hana Letková Gajdošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mesiac na dedine (1981) (Theateraufzeichnung)
Mojmír II. (1981) (Fernsehfilm)
Barón (1989) (Fernsehfilm)
Juraj Slezáček
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Viktor Blaho
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Eduard Bindas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Eliška Müllerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (Fernsehfilm)
Libuša Trutzová-Balková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Matka (1968) (Fernsehfilm)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Štefan Bučko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Pavol Topoľský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Nedodržaný sľub (2009)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Zuzana Stoličná
Beste Filme:
Barón (1989) (Fernsehfilm)
Pod vŕbou (1994) (Fernsehfilm)
Zázračná láska (1996) (Fernsehfilm)
Alena Antalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mistr a Markétka (2001) (Theateraufzeichnung)
Viera Štepová Radványiová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Medená veža (1970)
Der Boxer und der Tod (1962)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)