Regie:
Miroslav SobotaDrehbuch:
Viktorín ŠulcKamera:
Peter BeňaMusik:
Vratislav ŠrámekBesetzung:
Jan Kanyza, Vilma Cibulková, Martin Stropnický, Klára Issová, Jiří Schmitzer, Simona Stašová, Václav Postránecký, Tomáš Valík, René Přibil, Jaroslava Obermaierová, Jiří Mádl, Vojtěch Kotek (mehr)Besetzung
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Picasso (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slečna Julie (1999) (Theateraufzeichnung)
Martin Stropnický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Klára Issová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anne Frank (2001) (Fernsehfilm)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (Theateraufzeichnung)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Das Wildschwein ist los (1983)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Václav Postránecký
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Tomáš Valík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gute Tauben kehren immer zurück (1988)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
René Přibil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kolya (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (Theateraufzeichnung)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Die Hexenjagd (1969)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Jiří Mádl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Vojtěch Kotek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Jana Altmannová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Kolya (1996)
Karel Basák
Beste Filme:
Všichni musí zemřít (2005) (Fernsehfilm)
Maharal - Tajemství talismanu (2006)
Kateřina Březinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Počkej, až zhasnu (2002) (Fernsehfilm)
Hodný chlapec (2004) (Fernsehfilm)
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kráva (1993)
Tisícročná včela (1983)
Josef Fousek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (Fernsehfilm)
Koncert na konci léta (1979)
Dalimil Klapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Saturnin (1994)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Václav (2007)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)