Regie:
Ľuba Vančová-VeleckáDrehbuch:
Ľuba Vančová-VeleckáKamera:
Jan MalířMusik:
Jiří StivínBesetzung:
Marta Vančurová, Jiří Schmitzer, Jozef Adamovič, Miluše Šplechtová, František Výrostko, Jana Wagnerová, Mikuláš Onufrák, Štefan Figura, Ivan Giač, Rudolf Kraus, František Desset, Dušan Lenci (mehr)Besetzung
Marta Vančurová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Das Wildschwein ist los (1983)
Jozef Adamovič
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Miluše Šplechtová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
František Výrostko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvoch pánov (1991) (Fernsehfilm)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Jana Wagnerová
Beste Filme:
Biela voči oblohe (1986) (Fernsehfilm)
Prstienky z kukučiny (1989) (Fernsehfilm)
Celý deň obchádzam panelák (1990) (Fernsehfilm)
Mikuláš Onufrák
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Očovské pastorále (1973)
Zbožňovaná (1980) (Fernsehfilm)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (Fernsehfilm)
Štefan Figura
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Ivan Giač
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Rudolf Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Svědek umírajícího času (1990)
Zypa Cupak (1976) (Fernsehfilm)
František Desset
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Dušan Lenci
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Michal Monček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Rudolf Velický
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (Fernsehfilm)
Zuzana Fišárková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Morgiana (1972)
Erika Ozsda
Beste Filme:
Adj király katonát! (1983)
Zimmer Feri (1998)
Prstienky z kukučiny (1989) (Fernsehfilm)
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Anton Šulík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Ján Gubala
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Jiřina Jelenská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Achtung, Visite! (1981)
Gute Tauben kehren immer zurück (1988)