Náves
Besetzung
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Luba Skořepová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Jana Hlaváčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alena Vránová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Blanka Bohdanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Matěj Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Anna Duchaňová
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Náves (2006) (Serie)
Nikola Votočková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
František Řehák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Miriam Kantorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Martha Issová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
David Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohrožené prázdniny (1990) (Serie)
Radana Herrmannová
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)