Regie:
Emil Horváth ml.Drehbuch:
Emil Horváth ml.Kamera:
Jaroslav ZemanMusik:
Svetozár ŠtúrBesetzung:
Jozef Vajda, Jana Hubinská, Dušan Tarageľ, Igor Hrabinský, Emil Horváth ml., Branislav Matuščin, Marián Zednikovič, Judita Vargová, Filip Petrovič, Naďa Uličná, Anikó Vargová, Peter Bzdúch (mehr)Besetzung
Jozef Vajda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Jana Hubinská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Geschichten des alltäglichen Wahnsinns (2005)
Revival (2013)
Južná pošta (1987)
Dušan Tarageľ
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Igor Hrabinský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Prázdniny u starej mamy (1976) (Fernsehfilm)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (Fernsehfilm)
Emil Horváth ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Auf dem Kometen (1970)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Branislav Matuščin
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Zuzka Turanová (1995) (Fernsehfilm)
A ešte dve frašky... (1998) (Fernsehfilm)
Marián Zednikovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Judita Vargová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Maškaráda (1981) (Fernsehfilm)
Filip Petrovič
Beste Filme:
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas (1997) (Fernsehfilm)
Mučivé tajomstvo (1999) (Fernsehfilm)
Naďa Uličná
Beste Filme:
Čajová šálka lásky (2000) (Fernsehfilm)
Mučivé tajomstvo (1999) (Fernsehfilm)
Slečna Dušehojivá (2000) (Fernsehfilm)
Anikó Vargová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Baščovanský a zať (1994) (Fernsehfilm)
Es werde Licht (2019)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (Fernsehfilm)
Peter Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Eva Landlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Článok na prvú stranu (1978) (Fernsehfilm)
Lucia Lužinská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chaos (2000) (Fernsehfilm)
Okamih pravdy (2000) (Fernsehfilm)
Knieža (1998) (Fernsehfilm)
Mária Kaliňáková-Dacejová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mučivé tajomstvo (1999) (Fernsehfilm)
Svetozár Štúr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pomocník (1981)
Mučivé tajomstvo (1999) (Fernsehfilm)
Ria Paldiová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Izrafel (1978) (Fernsehfilm)
Tma (1969) (Fernsehfilm)
Dvaja muži pod posteľou (1994) (Fernsehfilm)
Milada Rajzíková
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Stávka s čertom (1987) (Fernsehfilm)
Štúrovci (1991) (Serie)
Judita Bilá
Beste Filme:
Mučivé tajomstvo (1999) (Fernsehfilm)