Regie:
Vladimír ČechKamera:
Václav HuňkaMusik:
Štěpán LuckýBesetzung:
Martin Růžek, Jiří Bednář, Jiří Němeček, Josef Langmiler, Josef Chvalina, Gustav Heverle, Vanda Švarcová, Jiří Krampol, Ladislav Trojan, Vladimír Brabec (mehr)Besetzung
Martin Růžek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Alle guten Landsleute (1968) - Erzähler
Jiří Bednář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jiří Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Josef Chvalina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Gustav Heverle
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Vanda Švarcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vysoká hra (2020) (Fernsehfilm)
Čertova stěna (1973) (Fernsehfilm)
Štipku soli (1977) (Fernsehfilm)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Brabec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Oldřich Velen
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Josef Beyvl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Der Teppichsammler und der Heiratsschwindler (1964)
Světla Amortová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
O věcech nadpřirozených (1958)
Die Moral der Frau Dulski (1958)
Das häßliche Fräulein (1959)
Hana Čížková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Černí baroni (1992)
Jitka Zelenohorská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Lerchen am Faden (1969)
Miloš Vavruška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Miloš Willig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Zdeněk Braunschläger
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Blutspuren (1969)
Miroslav Krejča
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Jaroslav Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)