Musik:
David SolařBesetzung:
Jakub Štáfek, Alžbeta Ferencová, Tomas Sean Pšenička, Peter Nádasdi, Bořek Slezáček, Vilma Cibulková, Leona, Verica Nedeska, Xindl X, Vladimír Kobielský (mehr)Folgen(8)
-
Dobro došli (E01)
-
Povídka (E02)
-
Příliš mnoho kouzelníků (E03)
-
Spoluhráčky (E04)
-
Smím prosit? (E05)
-
Indiáni (E06)
-
Potápěči (E07)
-
Svatba plná nenávisti (E08)
Besetzung
Jakub Štáfek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Alžbeta Ferencová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Prokurátorka (2023) (Serie)
Iveta (2021) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Tomas Sean Pšenička
Irland
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Peter Nádasdi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Pán profesor (2020) (Serie)
Iveta (2021) (Serie)
Bořek Slezáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Leona
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Verica Nedeska
Jugoslawien
Beste Serien:
Případ Roubal (2021) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Xindl X
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Hvar (2024) (Serie)
Pálava (2022) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Vladimír Kobielský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Druhá šanca (2022) (Serie)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Sára Lutovská
Tschechien
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Osada (2021) (Serie)
Občanka (2019) (Serie)
Sergej Sanža
Sowjetunion
Beste Serien:
Atentát (2015) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Attila Bocsárszky
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1890 (2017) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Keby bolo keby (2009) (Serie)
Jakub Jablonský
Slowakei
Beste Serien:
Červené pásky (2020) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Simona Kollárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Hotel (2018) (Serie)
Ptáci na kolejích (2021) (Serie)
Filip Šebesta
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Mama na prenájom (2023) (Serie)
Veronika Meszárosová
Beste Serien:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Policie Hvar (2024) (Serie)
Viktória Petrášová
Beste Serien:
Iveta (2021) (Serie)
Duch (2023) (Serie)
Najhorší týždeň môjho života (2021) (Serie)
Petr Vaněk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Dagmar Edwards
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škriatok (1995) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)