Regie:
Anna ProcházkováDrehbuch:
Josef EismannKamera:
Miloš HorákMusik:
Jiří SvobodaBesetzung:
Jaroslav Satoranský, Dana Syslová, Pavel Soukup, Barbora Kodetová, Jiřina Jirásková, Miroslav Hanuš, Růžena Merunková, Jiří Zahajský, Oldřich Vlach, Jan Přeučil, Viola Zinková (mehr)Besetzung
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Zatmění všech sluncí (1987) (Fernsehfilm)
Anatomie zrady (2020) (Fernsehfilm)
Barbora Kodetová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Miroslav Hanuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Růžena Merunková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Jiří Zahajský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Viola Zinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleká cesta (1948)
Milena Steinmasslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Barbora Srncová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Utopím si ho sám (1989) (Fernsehfilm)
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Kráva (1993)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kurzgeschnitten (1980)
Zbojník (2023)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Marcel Vašinka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lakomec (1978) (Fernsehfilm)
Barbora Leichnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)