Regie:
Evžen SokolovskýDrehbuch:
Karel ValteraKamera:
Eduard LandischMusik:
Jiří SrnkaBesetzung:
Josef Langmiler, Bohuš Záhorský, Jiří Němeček, Hana Maciuchová, Miriam Hynková, Zdeněk Šavrda, Anuše Pejskarová, Lída Roubíková, Ota Sklenčka, Jaroslav Raušer, Vladimír Šmeral, Michal Pavlata (mehr)Besetzung
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Bohuš Záhorský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Jiří Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Miriam Hynková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Opory společnosti (1972) (Fernsehfilm)
Zdeněk Šavrda
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Die Stieftochter des Wilddiebes oder Im Sumpfe der Großstadt (1949)
Zlaté dno (1942)
Anuše Pejskarová
Beste Filme:
Muž na radnici (1976) (Serie)
Lída Roubíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Wut und Trauer (1969)
Ota Sklenčka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslav Raušer
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Hlídač dynamitu (1963)
Žalář nejtemnější (1969) (Fernsehfilm)
Vladimír Šmeral
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Lerchen am Faden (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Vracenky (1990)
Jiří Vala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Jiří Holý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Josef Chvalina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Václav Vydra ml.
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
O věcech nadpřirozených (1958)
Přítelkyně pana ministra (1940)
Eduard Dubský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Attentat (1964)
Das Gewissen (1948)