Kamera:
Daniel AdamMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Martina Jindrová, Pavel Soukup, Pavel Řezníček, David Máj, Barbara Lukešová, Kristýna Badinková Nováková (mehr)Folgen(8)
-
Divoženka (S03E01)
-
Špatná parta (S03E02)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S03E03)
-
Zmizelá (S03E04)
-
Správná ženská (S03E05)
-
Rukojmí (S03E06)
-
Na okraji (S03E07)
-
V kruhu rodinném (S03E08)
Besetzung
Monika Hilmerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Simona Zmrzlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Martin Hofmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Martina Jindrová
Tschechien
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
TBH (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černí andělé (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Barbara Lukešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jan Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Pavla Gajdošíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Marek Daniel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Monika Zoubková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)