Odznak Vysočina - Série 2 (2023) (Staffel)
Regie:
Andy FehuBesetzung
Monika Hilmerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Simona Zmrzlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Martin Hofmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Martina Jindrová
Tschechien
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
TBH (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Patrik Holubář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Johanna Tesařová
Österreich
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Miloslav König
Tschechoslowakei
Radim Kalvoda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Berenika Suchánková
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Daniela Zálešáková
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Daniel Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)