Regie:
Artur KaiserKamera:
Marek JíchaBesetzung:
Jan Přeučil, Tomáš Matonoha, Jiří Ployhar ml., Miroslav Šimůnek, Jiří Maryško, Marie Tomsová, Hana Gregorová, Petr Batěk, Barbora Mottlová, Radim Fiala (mehr)Besetzung
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Miroslav Šimůnek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
James Bond - Casino Royale (2006)
Tristan & Isolde (2006)
Slečna Julie (2005) (Fernsehfilm)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zkrocení zlé ženy (2016) (Theateraufzeichnung)
Volha (2023) (Serie)
Úsměvy smutných mužů (2018)
Marie Tomsová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ecce Constantia (1992) (Fernsehfilm)
Vraždy a něžnosti (1999) (Fernsehfilm)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Petr Batěk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
FAMU v kině 02 (2021)
Cejch (2016) (Theateraufzeichnung)
Barbora Mottlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gangster Ka (2015)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jue zhan shi shen (2017)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Bruno Wolf
Beste Filme:
Cirkus Maximum (2022)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Michal Rovňák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (Fernsehfilm)
Kateřina Lojdová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Ďábel v Praze (1996) (Serie)
Der Verrat von München (2016)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povodeň (2005) (Fernsehfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Fernsehfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Jiří Petrášek
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Cirkus Maximum (2022)
Zdeněk Rohlíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Celebrity s. r. o. (2007) (Theateraufzeichnung)
Měsíc nad Buffalem (2007) (Theateraufzeichnung)
Lucia Siposová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Teorie tygra (2016)
Piargy (2022)
Hovory s TGM (2018)