Musik / Unterhaltungsshow
Tschechoslowakei,
1986, 6 x 57-61 min
Regie:
Jan EisnerMitwirkende:
Ivana Andrlová (Moderator), Jana Nagyová Pulm (Moderator), Naďa Konvalinková (Moderator), Jozef Šimonovič ml. (Moderator), Zuzana Kocúriková (Moderator), Ladislav Županič (Moderator) (mehr)Mitwirkende
Stanislav Procházka ml.
Tschechoslowakei
Jiří Strnad
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Velký případ malého detektiva a policejního psa Kykýna (1982) (Fernsehfilm)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Karel Zich
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Královský gambit (1974) (Fernsehfilm)
Zlá noc (1973)
Jaromír Klempíř
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Podivná přátelství herce Jesenia (1985)
Kulhavý ďábel (1968)
Jiří Štědroň
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Popelka (1969) (Fernsehfilm)
Lysistrata (2009) (Theateraufzeichnung)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (Theateraufzeichnung)
Josef Kobr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Drei Wünsche (1958)
Einmal hin, einmal her (1988)
Ivan Mládek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Miroslav Plzák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vrah skrývá tvář (1966)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (Fernsehfilm)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
Dalibor Janda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Vždycky jsem to já (1989) (Konzert)
F.T. na cestách (1988)
Zora Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Dáda Patrasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Čertův švagr (1984) (Fernsehfilm)
Felix Slováček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (Konzert)
Síť na bludičku (1983) (Fernsehfilm)