Regie:
Jan EisnerMitwirkende:
Ivana Andrlová (Moderator), Jana Nagyová Pulm (Moderator), Naďa Konvalinková (Moderator), Jozef Šimonovič ml. (Moderator), Zuzana Kocúriková (Moderator), Ladislav Županič (Moderator) (mehr)Mitwirkende
Pavel Bobek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Poslední motýl (1990)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Yvetta Simonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Bohumil Bezouška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Der Phantastische Planet (1973)
V zámku a podzámčí (1981) (Fernsehfilm)
Jan Vyčítal
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Blutspuren (1969)
Balada pro banditu (1978)
Lucie a zázraky (1970)
Karel Černoch
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Petroleumlampen (1971)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Václav Neckář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lerchen am Faden (1969)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Lukáš Vaculík
Tschechoslowakei
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Věra Martinová
Tschechoslowakei
Petr Kotvald
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Jiří Císler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pod sněhem (1985)
Das Ohr (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Naďa Urbánková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Lerchen am Faden (1969)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Josef Laufer
Frankreich
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Petroleumlampen (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Petra Janů
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Zdeněk Pulec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zámek pro Barborku (1962)
Pražské blues (1963)
Lov na mamuta (1964)
Martin Stropnický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Vlado Müller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Der Tod heißt Engelchen (1963)