Besetzung
Emília Vášáryová
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Dano Heriban
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Mizantrop (2011) (Theateraufzeichnung)
Elity (2017) (Theateraufzeichnung)
Petra Vajdová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Daniel Fischer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Invalid (2023)
Es werde Licht (2019)
Nedodržaný sľub (2009)
Táňa Pauhofová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Kukura (2014) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Dominika Kavaschová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (Theateraufzeichnung)
Antigona (2020) (Theateraufzeichnung)
Branislav Bystriansky
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
Die sieben Raben (2015)
Nedodržaný sľub (2009)
Diana Mórová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Martha und ich (1990)
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Milan Ondrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Gabriela Dzuríková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
Eva Nová (2015)
Ženský zákon (2009) (Theateraufzeichnung)
František Kovár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Ondrej Kovaľ
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Želary (2003)
Občanský průkaz (2010)
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
Richard Stanke
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ve stínu (2012)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Ingrid Timková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Es werde Licht (2019)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Sluha dvoch pánov (1976) (Theateraufzeichnung)
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Anna Maľová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Mária Breinerová-Mačáková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die sieben Raben (2015)
Mišo (1979) (Fernsehfilm)
Profesor Raat (1989) (Fernsehfilm)
Ivan Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Adam Jančina
Beste Filme:
Duch (2023) (Serie)
David Uzsák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Elity (2017) (Theateraufzeichnung)
Vojna policajtov (2024)
Spiaci účet (2024)