Polen,
2011, 14 h 24 min
(Minutenlänge: 32 min)
Folgen(27)
-
Wolnoć Tomku w swoim domku? (S03E01)
-
Nie wszystko złoto, co się święci (S03E02)
-
Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe (S03E03)
-
Kukurydza, to podstępne warzywo (S03E04)
-
To nie my. Toniemy (S03E05)
-
Babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy? (S03E06)
-
Poszukiwacze utraconego czasu (S03E07)
-
Gość w dom (S03E08)
-
Wszyscy i tak skończymy w (d)zupie (S03E09)
-
Na górze róże, na dole... (S03E10)
-
Tam jest lepiej? (S03E11)
-
Kto, kogo, komu, co? (S03E12)
-
Nie sądź książki po okładce (S03E13)
-
Nie ufaj Matce Polsce (S03E14)
-
Fala (S03E15)
-
Polepszyć konwenanse (S03E16)
-
Sen nocy zimowej (S03E17)
-
Gdy wieje wiatr historii (S03E18)
-
Zabawa w chowanego (S03E19)
-
Ostatnia wieczerza (S03E20)
-
Najstarszy zawód świata (S03E21)
-
To nie jest kraj dla samotnych ludzi (S03E22)
-
Ketman dla początkujących (S03E23)
-
Czym skorupka za młodu nasiąknie... (S03E24)
-
Kaganiec oświaty (S03E25)
-
Miłe złego początki (S03E26)
-
Złe dobrego końce (S03E27)
Besetzung
Agata Skórska
Polen
Beste Serien:
Skazana (2021) (Serie)
Der Befreier (2020) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Danuta Szaflarska
Polen
Beste Serien:
Samochodzik i Templariusze (1971) (Serie)
Andrzej Mastalerz
Polen
Beste Serien:
Zeichen (2018) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Robert Gonera
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Tomasz Dedek
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (Serie)
Marcin Rój
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Magdalena Kępińska
Polen
Zofia Czerwińska
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Przygody psa Cywila (1970) (Serie)
Tomasz Sapryk
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Hochwasser (2022) (Serie)
Kruk (2018) (Serie)
Cezary Studniak
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Warszawianka (2023) (Serie)
Ultraviolet (2017) (Serie)
Bohdan Łazuka
Polen
Beste Serien:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Dorota Wierzbicka-Matarelli
Beste Serien:
Król (2020) (Serie)
Hochwasser (2022) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Justyna Woźniak
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Marek Sitarski
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Anna Piróg
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Robert Moskwa
Polen
Beste Serien:
M jak miłość (2000) (Serie)
Grzegorz Mostowicz-Gerszt
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Plebania (2000) (Serie)
Filip Budweil
Polen
Beste Serien:
Queen Sylwester kehrt zurück (2022) (Serie)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (Serie)
Warszawianka (2023) (Serie)
Aleksandra Listwan
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)