Slunečná - Série 1 (2020) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
David HolýKamera:
Jakub ŠevčíkBesetzung:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Barbora Jánová, Eva Holubová, Dana Batulková, Ondřej Pavelka, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, David Prachař, Maroš Kramár, Jana Stryková (mehr)Besetzung
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Roman Tomeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Adéla Dobešová
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Tereza Vodochodská
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Adam Vacula
Beste Serien:
Jack Ryan (2018) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Klára Kadlecová
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Ladislav Špiner
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ondřej Pech
Tschechien
Beste Serien:
Světlu vstříc (2018) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Petr Pěknic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)