Slunečná - Série 3 (2021) (Staffel)
Tschechien,
2021, 1 h 4 min
Regie:
Jaromír PolišenskýDrehbuch:
Jaroslav SauerBesetzung:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Barbora Jánová, Lukáš Langmajer, Filip Tomsa, Eva Holubová, Maroš Kramár, Iva Hüttnerová, Lucie Benešová, Filip Blažek, Roman Tomeš, Jan Šťastný (mehr)Besetzung
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Denisa Nesvačilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Zuzana Kajnarová
Tschechoslowakei
Matyáš Sekanina
Beste Serien:
Boží mlýny (2021) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Matěj Pešek
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Viktória Pejková
Beste Serien:
Co ste hasiči (2021) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Patrik Vojtíšek
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sára Korbelová
Tschechien
Beste Serien:
Der gleiche Himmel (2017) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Lukáš Borik
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
World on Fire (2019) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Robert Stodůlka
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Oliver Jelínek
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Matěj Šipkovský
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)