Folgen(42)
-
Jak se Vilda stal tátou (S03E31)
-
Vyčerpání (S03E32)
-
Kde budeme bydlet? (S03E33)
-
Irská láska (S03E34)
-
Zlatá horečka (S03E35)
-
Malá službička (S03E36)
-
Magnet na zoufalce (S03E37)
-
Svatební dilema (S03E38)
-
Jsem tvoje stáří (S03E39)
-
Pomocníci (S03E40)
-
Týna na umření (S03E41)
-
Jak vylepšit svatbu (S03E42)
Besetzung
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Zuzana Kajnarová
Tschechoslowakei
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Denisa Nesvačilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Lukáš Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Eva Decastelo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Children of Dune (2003) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)