Tschechien,
(2021–2022), 43 h 23 min
(Minutenlänge: 55–67 min)
Folgen(42)
-
Tři kulky (S03E01)
-
Láska za milion (S03E02)
-
Když kulky osobně jmenují (S03E03)
-
Druhá šance (S03E04)
-
Zabij, nebo budeš zabit (S03E05)
-
Za chyby se platí (S03E06)
-
Připoutaná! (S03E07)
-
Síla rodiny (S03E08)
-
Zrada v rodině! (S03E09)
-
Naděje jménem Sylva (S03E10)
-
Armáda Popelků a Linhartů (S03E11)
-
Obchodní nabídka (S03E12)
-
Pomsta chutná i studená (S03E13)
-
Rodiče a děti (S03E14)
-
Bitva o Slunečnou (S03E15)
-
Klidný den (S03E16)
-
Geny Linhartů (S03E17)
-
Dobrá investice (S03E18)
-
Anna mstitelka (S03E19)
-
Lídin pád (S03E20)
-
Kouzelný dědeček (S03E21)
-
Romeo a Julie pro pamětníky (S03E22)
-
Třikrát a dost! (S03E23)
-
Velká slepičí loupež (S03E24)
-
Přiškrcený sbor (S03E25)
-
Cvičme v rytme (S03E26)
-
Kolik stojí zdraví (S03E27)
-
Rychlá akce (S03E28)
-
Musíme to utajit (S03E29)
-
Ty jsi to moje zlato (S03E30)
Besetzung
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lukáš Adam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Vlasta Peterková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Eva Podzimková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Sára Korbelová
Tschechien
Beste Serien:
Der gleiche Himmel (2017) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Patrik Vojtíšek
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Lukáš Borik
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
World on Fire (2019) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Robert Stodůlka
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Vojtěch Vodochodský
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Tereza Vodochodská
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Peter Pecha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Arnošt Proschek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamarádi (1969) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Lina Wagnerová
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Marek Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Ondřej Venclík
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)