Folgen(42)
-
Tři kulky (S03E01)
-
Láska za milion (S03E02)
-
Když kulky osobně jmenují (S03E03)
-
Druhá šance (S03E04)
-
Zabij, nebo budeš zabit (S03E05)
-
Za chyby se platí (S03E06)
-
Připoutaná! (S03E07)
-
Síla rodiny (S03E08)
-
Zrada v rodině! (S03E09)
-
Naděje jménem Sylva (S03E10)
-
Armáda Popelků a Linhartů (S03E11)
-
Obchodní nabídka (S03E12)
-
Pomsta chutná i studená (S03E13)
-
Rodiče a děti (S03E14)
-
Bitva o Slunečnou (S03E15)
-
Klidný den (S03E16)
-
Geny Linhartů (S03E17)
-
Dobrá investice (S03E18)
-
Anna mstitelka (S03E19)
-
Lídin pád (S03E20)
-
Kouzelný dědeček (S03E21)
-
Romeo a Julie pro pamětníky (S03E22)
-
Třikrát a dost! (S03E23)
-
Velká slepičí loupež (S03E24)
-
Přiškrcený sbor (S03E25)
-
Cvičme v rytme (S03E26)
-
Kolik stojí zdraví (S03E27)
-
Rychlá akce (S03E28)
-
Musíme to utajit (S03E29)
-
Ty jsi to moje zlato (S03E30)
Besetzung
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Roman Tomeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vanda Chaloupková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Markéta Hrubešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Die Abenteuer des jungen Indiana Jones (1992) (Serie)
Jiří Suchý
Tschechoslowakei
Zdeněk Pohlreich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Adéla Dobešová
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Matěj Šipkovský
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)