Russland,
(2018–2019)
Folgen(32)
-
Podkidyš (S01E01)
-
Sparring (S01E02)
-
Umri segodňa, a ja - zavtra (S01E03)
-
Ljubovnyje seti (S01E04)
-
Krasnyj rojal (S01E05)
-
Nočnaja babočka (S01E06)
-
Muzykant (S01E07)
-
Igrok (S01E08)
-
O ljubvi ně govori (S01E09)
-
Kurjer (S01E10)
-
Kitajskaja kuchňa (S01E11)
-
Podžog (S01E12)
-
Celitělnica (S01E13)
-
S Novym Godom (S01E14)
-
Garaž (S01E15)
-
Smerť na sceně (S01E16)
-
Na pervyj vzgljad (S01E17)
-
Bajkery (S01E18)
-
Zapach smerti (S01E19)
-
Pravdivaja lož (S01E20)
-
Ťažjolyy bagaž (S01E21)
-
Něsčastnyj slučaj (S01E22)
-
Plastika (S01E23)
-
Starikam tut ně mesto (S01E24)
-
Kapital (S01E25)
-
Smertělnyj fokus (S01E26)
-
Semejnoje dělo (S01E27)
-
Oseň - vremja razvodov (S01E28)
-
Sobačja smerť (S01E29)
-
Socialnyje seti (S01E30)
Besetzung
Pavel Grigorev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Gorbachyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksey Krasnotsvetov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Nodar Dzhanelidze
Sowjetunion
Beste Serien:
Interny (2010) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Konstantin Grishanov
Beste Serien:
Metod (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Egor Kutenkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Bělaja gvardija (2012) (Serie)
Natalya Burmistrova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Udaltsov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Igor Klyuchnikov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Anna Lutseva
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Sergey Rybin
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniya Lyubimova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Shokolov
Sowjetunion
Olesya Berezhnaya
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Natalya Myznikova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniy Dobryakov
Mongolei
Beste Serien:
Chožděnije po mukam (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Viktoriya Plop
Russland
Yuriy Ershov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Viktor Vybrienko
Beste Serien:
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)