Besetzung
Eva Matejková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Svědek umírajícího času (1990)
Dušan Lenci
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Milan Kiš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
Dušan Kaprálik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Branislav Koreň
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Die stolze Prinzessin (1952)
Andersonvillský proces (1976) (Fernsehfilm)
Marián Gallo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Štyridsaťštyri (1957)
Viera Strnisková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rysavá jalovica (1970) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Ľudovít Ozábal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (Fernsehfilm)
Ľubo Gregor
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Mário a kúzelník (1976) (Fernsehfilm)
Sebechlebskí hudci (1975)
Vlado Durdík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Hana Kováčiková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Juraj Paška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Jozef Šimonovič st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Medená veža (1970)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Sonja Korenčiová-Poloniová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jennie Gerhardtová (1979) (Fernsehfilm)
Americká tragédia (1976) (Fernsehfilm)
Viera Hladká
Beste Filme:
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Prázdniny u starej mamy (1976) (Fernsehfilm)
S Rozárkou (1970) (Fernsehfilm)
Oldo Hlaváček ml.
Beste Filme:
Americká tragédia (1976) (Fernsehfilm)
Slnko vychádza nad Prašivou (1976) (Fernsehfilm)
Tvár v rose (1988) (Fernsehfilm)
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)