Regie:
Filip RenčDrehbuch:
Petr HudskýKamera:
Petr HojdaMusik:
Patrick Neil DoyleBesetzung:
Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Michal Isteník, Petra Bučková, Jana Švandová, Jan Vlasák, Karel Heřmánek ml., Pavel Kříž, Gabriela Štefanová (mehr)Folgen(8)
-
Hlava Medúzy (E01)
-
Vykročení do života (E02)
-
Smrt na zámku (E03)
-
Dům na konci ulice (E04)
-
Královny krásy (E05)
-
Tajemství umírajícího lesa (E06)
-
Krev na stříbrném plátně (E07)
-
Kalich hořkosti (E08)
Besetzung
Marie Renčová Kružíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Klára Apolenářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Michal Bumbálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Vojtěch Blahuta
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Nhung Dang
Beste Serien:
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Gabriela Farr
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Vojtěch Hrabák
Tschechien
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Mário Kubec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Milan Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Michal Pazderka
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Richard Stanke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Eva Vrbková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Petr Halberstadt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Andrea Hodíková
Tschechien
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Šeptej Nahá Stín (2019) (Serie)
Ondřej Kokorský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kateřina Jebavá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Josef Jurásek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Miroslav Maršálek
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)