Regie:
Karel SmyczekKamera:
Petr PolákMusik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Bára Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec (mehr)Folgen(13)
-
Příjezd (E01)
-
Dům (E02)
-
Odjezd (E03)
-
Maturita (E04)
-
Kozácká vodka (E05)
-
Koncert (E06)
-
Lom (E07)
-
Studio (E08)
-
Veselka (E09)
-
Nehoda (E10)
-
Poslední cesta (E11)
-
Konec světa (E12)
-
Všechno je jinak (E13)
Besetzung
Gabriela Wilhelmová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Petr Brukner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Tomáš Koutník
Beste Serien:
Místo nahoře (2004) (Serie)
Miroslav Šnajdr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Stanislav Lehký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Kodeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Michal Roneš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Jan Unger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Miroslav Středa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vladislav Beneš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Allein gegen die Mafia (1984) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Roman Pomajbo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Hraběta
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Břetislav Slováček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Michal Gulyáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Lucie Březovská
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Michal Kozelka
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)