Russland,
(2015–2016), 30 h 40 min
(Minutenlänge: 46 min)
Musik:
Pyotr RozlomiyFolgen(40)
-
Roditělskij instinkt (S15E01)
-
Azartnyj slučaj (S15E02)
-
Objatija smerti (S15E03)
-
Očevidnyj variant (S15E04)
-
Podvodnyje kamni (S15E05)
-
Ubojnyj futbol (S15E06)
-
Chiščnik (S15E07)
-
Seans čjornoj magii (S15E08)
-
Maska smerti (S15E09)
-
Ključ k ubijstvu (S15E10)
-
V bazach ně značitsja (S15E11)
-
Tancy so smerťju (S15E12)
-
Pulja iz prošlogo (S15E13)
-
Obida (S15E14)
-
Genětika (S15E15)
-
Novogodnij perepoloch (S15E16)
-
Smerť po "Skoroj" (S15E17)
-
Rabota nad ošibkami (S15E18)
-
Ochraňajetsja gosudarstvom (S15E19)
-
Boltun (S15E20)
-
Domik v lesu (S15E21)
-
Myš nělepaja (S15E22)
-
Vysšaja mera (S15E23)
-
Kliničeskij slučaj (S15E24)
-
Ubojnyj procent (S15E25)
-
Dvojnoj prosčet (S15E26)
-
Ně strachovoj slučaj (S15E27)
-
Oplata po sčetam (S15E28)
-
Cena svobody (S15E29)
-
Dochodnoje mesto (S15E30)
Besetzung
Ольга Калмыкова
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Игорь Угаров
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Mokeev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Andrey Belotserkovskiy
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Valeriy Cheburkanov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Krasavin
Beste Serien:
Chožděnije po mukam (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniy Ivanov
Sowjetunion
Beste Serien:
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Marina Yakovleva
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Oleg Abalyan
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Skvortsov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Krushinskiy
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Ruslan Kitaygorodskiy
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniy Talashmanov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Vladimir Mikhaylov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Cherkashin
Sowjetunion
Beste Serien:
Sparta – Tödliches Spiel (2016) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Vladislav Komarov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Alla Emintseva
Beste Serien:
Sparta – Tödliches Spiel (2016) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Anton Kolesov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Barabash
Russland
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniy Anisimov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)