Musik:
Pyotr RozlomiyFolgen(40)
-
Staryj dolžok (S15E31)
-
Policejskaja krasa (S15E32)
-
Bolšaja podstava (S15E33)
-
Dorožnyj konflikt (S15E34)
-
Znak skorpiona (S15E35)
-
Rubin Kaira (S15E36)
-
Rele s jačejkoj (S15E37)
-
Sokrovišča (S15E38)
-
Pjanaja dača (S15E39)
-
Tretij lišnij (S15E40)
Besetzung
Andrey Astrakhantsev
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Andrey Obarukhin
Beste Serien:
Dostojewski (2011) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Artyom Yakovlev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Natalya Kutasova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Stanislav Tkachenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Nikolay Smirnov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Aleksandr Razbash
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Georgiy Shtil
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Konstantin Vorobyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Idiot (2003) (Serie)
Admiral (2009) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Anatoliy Gushchin
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Jesenin (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Oleg Fleyer
Sowjetunion
Beste Serien:
Jekatěrina (2014) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Maksimkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Tatyana Ryabokon
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Vadim Yakovlev
Sowjetunion
Beste Serien:
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Yuriy Orlov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Velikaja (2015) (Serie)
Vitaliy Kravchenko
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Natalya Nesterova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Styopin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Dmitriy Ermakovich
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Bělaja gvardija (2012) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Aleksandr Sergeev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)