Zdivočelá země - Série 3 (2008) (Staffel)
Regie:
Hynek BočanKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Zdeněk BartákBesetzung:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Zbyněk Fric, Radim Kalvoda, Jiří Lábus, Jan Kraus, Filip Cíl (mehr)Besetzung
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Vlasák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petr Lněnička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Renata Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Denisa Demeterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Andrea Sousedíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Rozálie Kotyková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Monika Zoubková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jan Cina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Milan Enčev
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Michal Gulyáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)