Regie:
Václav MatějkaKamera:
Jiří MacákMusik:
Michael KocábBesetzung:
Dagmar Havlová, Oldřich Kaiser, Jan Hartl, Petra Janů, Josef Somr, Radovan Lukavský, Marie Rosůlková, Květa Fialová, Jana Švandová, Jana Gýrová (mehr)Besetzung
Bořík Procházka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Das Wildschwein ist los (1983)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Karel Roden
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Bourne Verschwörung (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Ivana Chýlková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Jan Schmid
Tschechoslowakei
Beste Filme:
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Das Ende einer Priest (1968)
Geraubtes Leben (1991)
Věra Vlčková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Lenka Kubálková
Beste Filme:
Prinzessin Fantaghirò (1991) (Fernsehfilm)
Prinzessin Fantaghirò - Teil 3 (1992) (Fernsehfilm)
Perníková věž (2002)
Alena Karešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Václav Upír Krejčí
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Jana Krausová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Eva Jeníčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Mondmann (1999)
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Marta Richterová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Auf dem Kometen (1970)
Schneemänner mit Herz (1982)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Schneemänner mit Herz (1982)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Renáta Doleželová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Čekání na stříbrné zvonky (1985) (Fernsehfilm)
Das Schäfchenzählen (1981) (Fernsehfilm)
René Gabzdyl
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Ein Fall für einen Henkerslehrling (1969)
Radan Rusev
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (Fernsehfilm)
Libor Hruška
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Hana Brejchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Blutspuren (1969)
Radka Mayerová
Beste Filme:
Mutters Courage (1995)
Pasiáns (1977)
Der Dorfnapoleon (1979)