Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Martin Polách
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Tomáš Havlínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Marie Rezlerová
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zbigniew Kalina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Josef Pecl
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petr Vršek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Klára Kadlecová
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Adam Vohánka
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Ivo Theimer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Živé terče (2019) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Příkopy (2007) (Serie)
Vojtěch Lavička
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Radim Jíra
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petr Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Libor Jeník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Miroslav Večerka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jindřich Žampa
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Štěpán Tuček
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Martin Bohadlo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jana Galinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Rita Jasinská
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Eliška Zbranková
Tschechien