Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Tomáš Dianiška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tomáš Borůvka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Marek Holý
Tschechoslowakei
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Martin Zahálka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Josef Rosen
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Lenka Zbranková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Andrea Daňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Michal Zelenka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Martin Ešpandr
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Marcela Nohýnková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Tomáš Magnusek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Simona Vrbická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Anita Ešpandrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Ondřej Pech
Tschechien
Beste Serien:
Světlu vstříc (2018) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Tomáš Löbl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)