Krejzovi - Série 1 (2018) (Staffel)
Regie:
Jaromír PolišenskýDrehbuch:
René DecasteloKamera:
Jan MatiášekMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jan Šťastný, Pavla Tomicová, Markéta Plánková, Jan Révai, Martin Zounar, Michal Novotný, Michal Suchánek, Jan Komínek, Martina Hudečková, Vanda Hybnerová, Ivana Korolová, Leoš Noha, Filip Blažek (mehr)Besetzung
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Markéta Plánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jan Komínek
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Vanda Hybnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Barbora Šťastná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Vlasta Peterková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Kryštof Zapletal
Tschechien
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Natálie Sadloňová
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)